iglarki, fotograf Gdańsk, fotograf Gdynia, fotografia dla mamy, fotografia mamy, fotografia portretowa, fotografia produktowa, fotografia studyjna, metamorfoza, sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa dla mamy, sesja zdjęciowa mamy, sesja zdjęciowa w studio, Voucher na sesję fotograficzną, voucher na sesje zdjęciową, zdjęcia portretowe, zdjęcie mamy

sesja zdjęciowa w studio Iglarkowej Mamy

Z okazji święta wszystkich Mam ja też przygotowałem dla Was coś specjalnego. Pamiętacie Iglarki? No jasne, że pamiętacie, bo jak można byłoby o nich zapomnieć. (Gdyby jednak coś umknęło Waszej uwadze, to tutaj znajdziecie lekką podpowiedz: ZOBACZ! )

Dzisiaj chciałbym Wam trochę w innym świetle pokazać Mamę, a dokładniej Mamę Iglarek. Moje założenie jest proste a wręcz banalne: Mamy NIE są nudne! Bycie mamą NIE warunkuje kogoś do wyzbycia się kobiecych odruchów, pozbycia się nutki szaleństwa i ukrycia niekonwencjonalnych myśli, które kołaczą się po głowie.

A przy byciu mamą to chyba całkiem sporo myśli, zadań i obowiązków plącze się po głowie. Dobrze mi się wydaję? Poprawcie mnie jeżeli się mylę, albo w sumie nie :D Bo i tak to niewiele zmieni w moim ciągu myślowym ;D

Wcześniej Iglarki zagościły u mnie na produktowej sesji zdjęciowej, a teraz miałem przyjemność gościć ich Mamę na sesji zdjęciowej – tylko tym razem w studio i nie produktowo, a portretowo. I mogłoby się wszystkim wydawać, że Mama Iglarek, która na co dzień szyje ekologiczne, hipoalergiczne, home-made zabawki będzie osobą cichą i nieśmiałą. Czyżby? Gdybym Was pozostawił z tym obrazem w głowie utknęlibyście w stereotypowym świecie, który nie jest do końca prawdziwy, a  ja byłbym temu winny. A na to nie mogę pozwolić!

Zresztą popatrzcie sami :)

iglarki, fotograf Gdańsk, fotograf Gdynia, fotografia dla mamy, fotografia mamy, fotografia portretowa, fotografia produktowa, fotografia studyjna, metamorfoza, sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa dla mamy, sesja zdjęciowa mamy, sesja zdjęciowa w studio, Voucher na sesję fotograficzną, voucher na sesje zdjęciową, zdjęcia portretowe, zdjęcie mamy, prezent dla mamy

Agnieszka jest ruda a to już o czymś świadczy. Jakby urodziła się z takim kolorem włosów to raczej można byłoby domniemywać, że taki los. Jednakże skoro z własnej woli maluje włosy na rudo to  już w Waszych głowach powinno powstać skojarzenie z ognistością temperamentu i niekonwencjonalnym myśleniem.

Agnieszka jest kreatywna. Tak, ma głowę pełną pomysłów, w końcu stworzyła Iglarki, jak i również swoją stylówę do sesji ;)  Można rzec, że z  Agnieszką gramy na tym samym boisku, tylko posługujemy się trochę innymi zabawkami. Ja mam aparat, flashe, blendy, migawki, wyzwalacze et cetera a ona igły, centymetry, wstążki, nożyce.

Agnieszka jest też mamą. Mama Iglarek kocha swoje dzieci. Iglarki kochają Agnieszkę. W końcu na sesję zdjęciową nie zabiera się byle kogo. Agnieszka przyszła z Klarą. Podobieństwo córy do mamy widoczne na pierwszy rzut oka ;) Jedynie wzrost/rozmiar zdradza lekko różnicę wieku i dojrzałości :).  Myślę, że jak Klara podrośnie to też przyjdzie do mnie na sesję zdjęciową. Ciekawe tylko kogo ona zabierze ze sobą ;)

prezent, fotograf Gdańsk, fotograf Gdynia, fotografia dla mamy, fotografia mamy, fotografia portretowa, fotografia produktowa, fotografia studyjna, metamorfoza, sesja zdjęciowa, sesja zdjęciowa dla mamy, sesja zdjeciowa mamy, sesja zdjęciowa w studio, Voucher na sesję fotograficzną, voucher na sesje zdjęciową, zdjęcia portretowe, iglarki, zdjęcie mamy

Agnieszka jak każda mama poświeciła dużo czasu na pielęgnowanie i wychowywanie swoich dzieci. A Iglarki, jak to dzieci potrafią być nieposłuszne i płatać figle!

Dodajmy, że każda mama posiada nadzwyczajne siły. A objawia się to, np. w następujących sytuacjach: wytrzymałość na nocne wstawanie, znoszenie ząbkowania, tysiące zmienionych pieluch, LALALA i kotki dwa o 2 w nocy…. Rany, jak Wy to w ogóle znosicie? Brr…dobrze, że zostałem fotografem.

Agnieszka też posiada nadzwyczajne siły. Jej siła to igła, nitka, nożyczki, maszyna Łucznik oraz wyobraźnia. Mama Iglarek bierze cały swój nożycowo-sprzętowy asortyment, uzupełnia go o najróżniejsze materiały, włączając w to wstążki, tasiemki, nitki, tiule, koronki, guziczki i tworzy.

Tak tak, drogie dzieci, bociany nie przynoszą Iglarek i nie znajduje się ich w kapuście. To sama Agnieszka z pomocą Łucznika tchnie w nie życie.

Mama Iglarek swoje dzieci wychowuje, jest z nich dumna, czasami karze za nieposłuszeństwo, czasami krzyknie ale kocha bardzo.

Ale mama też człowiek i czasami potrzebuje odstresowywacza. I mówią mi różne mamy, a z nie jedną miałem już okazję współpracować na planie zdjęciowym,  że fajnie czasami zrobić sobie sesję zdjęciową, bo to działa trochę jak balsam na duszę. Nikt Cię nie krytykuje, nikt Cię nie ocenia, a wręcz zachęca Cię do wyładowania pokładów ukrytych emocji i pragnień. Dodatkowym atutem jest czas spędzony z moim fantastycznym supportem, fryzjerką Ewą Kaczmarek oraz wizażystką Agatą Zygadło. One również jak wiadoma do ‚stypiar’ nie należą. I, np. na tej sesji zdjęciowej, w trakcie przygotowań uprawiała yogę oczu. Coś musi być na rzecz,y bo miała niezłą fazę. Co widać na poniższym filmiku :D

Co do Yogi, to słyszałem kiedyś, pewną opinię, że wiele godzin spędzonych na oddychaniu w czasie jogi nie przynosi takich efektów jak 4 godziny na sesji zdjęciowej. Także poprzednio uprawiała yogę buzi a tym razem oczu … nie przestaje mnie zadziwiać dziewczyna ;) Ale w sumie to nic … Jej córeczka to jest dopiero ziółko ;) … ona tylko tak niewinnie wygląda … na backstag-u rozstawiała wszystkich po kątach … a niby aniołeczek – tylko te piekielne iskierki w oczach … ;)

coreczka-ewy

Nie mogłem się oprzeć tym razem i pozwoliłem sobie na małą ekstrawagancję ;) i natchniony zdjęciami Agaty z naszych backstagów nie omieszkałem też kilka uczynić :) i swoją maszynką jak i małpką Agaty ;P nawet dostał parę wskazówek  ;) a jak :D tylko proszę o dozę tolerancji bo się uczę ;)

fot. Agata Zygadło & AM-STUDiO

Także, przypominam, że dziś Dzień Wszystkich Mam i mam nadzieję, że udowodniłem Wam, iż Mamy mają prawo do szaleństwa. Powiem więcej, należy się Im.

A teraz chciałbym zobaczyć: Szał wszystkich MAM!:)

Make up: Agata Zygadło

Hairstyles: Ewa Kaczmarek

 POPin Studio Sopot

Zobacz także