sesja zdjęciowa w prezencie na dzień kobiet, prezent z okazji dnia kobiet

Dzisiaj kilka słów skieruję do przedstawicieli płci, tej zwanej, brzydszej (teoretycznie się wie). Drodzy Panowie, czy wraca do Was jak bumerang problem: co ja mam jej kupić na prezent? A może należycie do tego bardziej przebiegłego grona i ten problem zrzucacie na nią: Kochanie, co byś chciała dostać na urodziny? Już dawno zrezygnowaliście z próby zrobienia jej niespodzianki. Może powodem jest ten jej wzrok. Tak, dokładnie pamiętasz jak spojrzała na Ciebie, gdy przyniosłeś jej zestaw pięknej bielizny. Jej wzrok i Twoja mina wyrażały dość odmienne uczucia. Jej złość. Twoja zdziwienie. Jak to, przecież  ta bielizna piękna była. Już wyobrażałeś sobie jak ona wskakuje w te piękne ciuszki, żeby Ci się zaprezentować. Ale skąd ta złość? Powiedziała Ci, czy to przemilczała? A może chodziło jej o to, że kupując jej bieliznę kupiłeś prezent dla siebie a nie jej. Tak.. niestety tak, jest to możliwe ;)

Oczywiście, przywołany przykład to tylko podejście jedno na milion. Ile kobiet tyle możliwych reakcji. Nie zmienia to faktu, że dawanie prezentów jest lekko ryzykowne. Nigdy nie wiesz jakie emocje ten wzrok będzie niósł ze sobą, czy prezent jej się spodoba, lub jeszcze lepiej, czy jak mówi, że jej się podoba to czy przypadkiem nie kłamie, stara się być miła :)

voucher na sesje zdjęciową w prezencie, dzień kobiet, pomysł na prezent

I możesz mówić, że kobiecie nigdy nie dogodzisz (choć unikał bym tych słów przy nich) albo możesz podjąć próbę i zawalczyć.  Możesz też się poddać na wstępie ale wtedy ryzykujesz oskarżeniem o tchórzostwie i bycie „prawdziwym mężczyzną” w negatywnym tego słowa znaczeniu. Choć jak dobrze przemyślisz, to masz więcej do ugrania niż do stracenia :)  …  bo masz opcje – kolejny foch lub … co będę pisał wprost Ci od bielizny wiedzą co i jak ;) …

Także walczysz, chcesz zostać bohaterem, zastanawiasz się: Widzisz, że perfum stoi kilka buteleczek, cześć nawet nieużywanych. Straszne jest to, że część tych nieużywanych jest właśnie od Ciebie.  Biżuterię kupowałeś rok temu na Gwiazdkę, dwa lata temu na urodziny i trzy lata temu na Dzień Kobiet. Kiedyś wpadłeś również na genialną myśl i wymyśliłeś coś ekstremalnego. Ufundowałeś jej skok ze spadochronu. To było coś! Ona krzyczała ze strachu a Ty piałeś ze śmiechu. Oczywiście tylko przez krótką chwilę, bo niepozostała Ci dłużna i już wieczorem mina Ci mocno zrzedła. Ach, ta pamiętliwa bestia. Raz Ci się coś udało. Twoim prezentem była wizyta Pani Zosi, która posprzątała cały dom i uprasowała trochę koszul. Twoja kobieta była prze szczęśliwa. Dawno nie dałeś jej tyle radości. Ty również, bo dom dawno tak nie lśnił czystością. Ta sytuacja miała jednak też swój minus. Pani Zosia jest z Wami do dziś, i warto dodać, że nie jest to Zosia do lat 30tu tylko coś trochę grubo ponad.. Przychodzi regularnie raz w miesiącu a Ty za to dzielnie płacisz.  Prawie się udało, prawda? Przez lata pojawiały się w Twojej głowie różne pomysły: romantyczny wypad za miasto, ekskluzywny masaż, kurs sushi. Z czasem jednak Twoja skłonność do ryzyka stawała się coraz mniejsza a w związku z tym prezenty coraz bardziej praktyczne, mniej romantyczne – ostatnio podarowałeś jej suszarko-lokówkę do włosów, bo przecież stara jej się popsuła. I żyjesz w głębokim przeświadczeniu, że jej jest z tym dobrze, ponieważ przecież ona sama Ci mówiła, że woli praktyczne prezenty.

8 marca - pomysł na prezent na dzień kobiet- sesja zdjęciowa w prezencie

I tutaj mała pomarańczowa lampka, w przypadku niektórych Panów, to będzie nawet czerwona. Rozmawiamy dziś z męskim umysłem także podejdźmy do zagadnienia analitycznie – Drodzy Panowie sami przeanalizujcie fakty i spróbujcie wyciągnąć wnioski:

Media kreują wizerunek mężczyzn, którzy opiekują się dziećmi, dzielą się obowiązkami, noszą brody, są mili, przyjacielscy i kochający. Wpisujesz się w ten wizerunek?

Twoja kobieta spełnia się zawodowo, podróżuje, realizuje marzenia. Jakie ona może mieć oczekiwania wobec mężczyzny?

Wcześniej Twoim zadaniem było skręcenie paru mebli z Ikei, wyniesienie śmieci, ewentualnie wyprowadzenie psa. Dzisiaj znasz jej oczekiwania wobec siebie? Czy może chciałaby, żebyś był nowoczesny? Czy raczej marzy jej się ciepły facet w kapciach na domowej kanapie? Może chciałaby, żebyś był banalny, nudny i powtarzalny, ponieważ to wiąże się stabilizacją. Jednak zwróć uwagę na to, że nawet jeżeli ona  tego nie mówi, to ona też w dzieciństwie czytała o rycerzach na białych koniach, którzy ratowali księżniczki, zaskakiwali je, przynosili podarki. Podpowiadamy: a może voucher na sesję zdjęciową, kobiecą sesje fotograficzną. Zaskoczysz ją?

Zasieję Ci w głowie ten mały pomysł i może go wykorzystasz prezent na Dzień Kobiet, może na Gwiazdkę, jej urodziny, imieniny, Waszą rocznicę, inne okazje. Zastanów się.

dzień kobiet - sesja zdjęciowa w prezencie

Umówimy się tak: Twoje jedyne zadanie to dać jej ten voucher na sesję zdjęciową.  Resztę zostaw nam … Nasze zadanie to, sprawienie, żeby ona poczuła się niezwykła, doceniona i, żeby jednocześnie dobrze się bawiła. I spokojnie gwarantujemy, że w tym momencie to tylko my ponosimy ryzyko, jakby prezent jej się nie spodobał. To na nas ona będzie patrzyła TYM wzrokiem, który dobrze znasz. Ale spokojnie, takie rzeczy się nie zdarzają. W jej oczach będziesz niczym książę na białym koniu. My zaś zajmiemy się całą robotą czyli zamienimy się w tego konia (oczywista parafrazując), który niesie Cię do zwycięstwa. Czy ten układ Ci pasuje? Bo to będzie voucher na kobiecą sesją zdjęciową od właśnie Ciebie …;)

 

 

Zobacz także