fotograf, fotografia buduarowa, fotografie buduarowe, sesja buduarowa, sesje buduarowe, sesje zdjęciowe, zdjęcia buduarowe, zdjęcia buduarowe Gdańsk, zdjęcia buduarowe Gdynia, zdjęcie buduarowe

Śniło mi się kiedyś, że widziałem jak upadają anioły. Spoglądałem a niebo zmieniało kolory. Patrzyłem jak światy upadają a z wiecznego zapomnienia budzą się potwory.  Zdawało mi się, że serca krwawią a ciała poddają się grawitacji. Sylwetki garbią się z dnia na dzień coraz bardziej a ręce stają się coraz cięższe i niby dłuższe. Ktoś wyszeptał mi do ucha, że wydaje mu się, że w takie dni czuć coś w powietrzu a to przecież tylko Bóg zrzuca z nieba potwory. Zapytałem przez sen kim są te potwory, jak wyglądają, ile oczu mają, czy gryzą a może rzucają zaklęciami. Głupi byłem, że też sam nie wpadłem na odpowiedź od razu a wypatrywałem wskazówki, pomocy. Słyszałem jak szepty lekko zwątpiły w poziom mojego rozwoju, później leciutko się uśmiechnęły niby w niedowierzaniu, że nic się nie stało i każdemu może się zdarzyć głupie pytanie i w końcu padła odpowiedź: przecież to ludzie. To ludzie, są najgroźniejszymi zwierzętami jakie kiedykolwiek widziała ziemia. Nie pytałem już dlaczego Bóg zrzuca z nieba te potwory. Pomyślałem, że ma ich pewnie tam za dużo i już może mieć ich po dziurki w nosie lub sobie z nimi po prostu nie radzi i wstyd mu to przyznać. Przemknęło mi przez myśl, że chociaż może to pewien rodzaj próby dla nas?

fotograf, fotografia buduarowa, fotografie buduarowe, sesja buduarowa, sesje buduarowe, sesje zdjęciowe, zdjęcia buduarowe, zdjęcia buduarowe Gdańsk, zdjęcia buduarowe Gdynia, zdjęcie buduarowe

My ludzie, jako zdolne zwierzęta, wytwarzamy mechanizmy obronne: przyzwyczajamy się, asymilujemy, upodabniamy, łączymy więzami krwi, zawieramy pakty, porozumienia, umowy dżentelmeńskie.  A jak odróżnić, która kreatura ludzka jest potworem a która cudem natury? Pierwsze wrażenie może być dla nas złudne, drugie spojrzenie również potrafi nas wprowadzić w błąd i nie małe zamieszanie. Gorzej jak o potwornej naturze drugiej osoby dowiadujemy się, o wiele lat za późno. Chociaż bywa i tak, że my się zmieniamy i nas zmieniają: okoliczności, wydarzenia życiowe, własna historia. Ktoś sam z własnej woli przyzna się, że jest potworem? Choć czasem i potwór wmawia nam, że to z nami coś nie jest tak i powoli, systematycznie, z gracją lub bez, uzależnia od siebie, wmawia, że to my jesteśmy potworami.

I w pewnym momencie, prędzej czy później okazuje się, że życie to nie bajka a wielkiej miłości i happy endu nie doczekamy się w tym boskim rozdaniu.

Dziś przed Wami sesja buduarowa. Jest kobieta, hotel, pokój, łoże.

Sesja buduarowa się rozkręca a ona przygotowuje się do tego wieczoru, nastraja się do zaistniałej sytuacji, asymiluje w zastanym środowisku. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi na prawdziwego potwora, godnego przeciwnika, a jeżeli nawet będzie to dziś, to jakiego rodzaju zwierzęciem będzie.

Sesja buduarowa już w pełni, a ona już nie może się doczekać jakiego parszywego wyrzutka świata, tego wieczoru, Bóg zrzuci przed jej drzwi a ona zaprosi go do swojego łoża.

Wyliczanka trawa, tik, tak, tik, tak, potwór, nie potwór, potwór, nie potwór, dziś, jutro, dziś, jutro, kiedyś na pewno. Jednak ona lubi swoją pracę a ta sesja buduarowa jest tego świadectwem. Ona chlubi się w zdejmowaniu trosk i zmartwień z serca potworów. Zawsze wychodzą od niej lżejsi, szczęśliwsi, może nawet zdarzają się przypadki, że trochę lepsi.

Nasza pogromczyni potworów wie, że to nie chodzi o to, żeby je zabijać. Trzeba zastosować indywidualne podejście, każdemu dać po części to co lubi, po części dorzucając bonus z własnego stałego repertuaru, coś co świadczy o marce, jest punktem rozpoznawczym.

Sesja buduarowa wywołuje u niej wspomnienia. Przypomina sobie, że dawniej  zdarzało jej się nakręcić potwora, wywołać skutek odwrotny od zamierzonego, spowodować nie jedno nieszczęście, może nawet ma przez to czyjeś życie na sumieniu, na szczęście tego nie wie. Taki słodki bonus od Boga przy codziennej dostawie potworów.

Czy ona jest też potworem czy może cudem natury?

 

Zobacz także