harem club, gdynia, johnny bravo, Klip, klip promocyjny, klipy, harem, gdynia, sea towers, klipy dla gwiazd, klipy dla tancerzy, klipy Gdańsk, klipy Gdynia, klipy video, promo, red pop, red pop dance creator, redpopstule, teledyski, teledyski dla zespołów, Video, video dla tancerzy, video dla zespołów, videoklipy

 

AM-STUDiO & JOHNNY BRAVO & RED POP – LOVERGIRL – teledysk

Lustrzanka pokazuje ludzką twarz- czyli jak znalazłem się w Haremie – mój pierwszy raz – teledysk

Moja pierwsza…:) Miałbym podejście jak do pierworodnego dziecka, gdybym je posiadał.

Od razu, gdy ją zobaczyłem … Wiedziałem, że wiele nas będzie łączyło… Wiedziałem, że będzie moją oddaną towarzyszką…. Wiedziałem, że wspólnie przeżyjemy niesamowite chwile… Tak, to będzie przygoda.

Miłość od pierwszego wejrzenia, dreszczyk emocji przebiegający po moich plecach na dźwięk naciskanego spustu migawki, pot na czole pojawiający się przy pierwszym kontakcie fizycznym…..Mniej więcej tak można opisać nasze pierwsze zbliżenie.

Była piękna! Kupiłem ją…. Lustrzankę z możliwością kręcenia filmów – jedna z moich najlepszych decyzji zakupowych tego roku! O fantastycznych możliwościach Nikona d810 przy robieniu zdjęć już miałem okazję pisać. Pozostało jeszcze … sprawdzić ją przy kręceniu filmów… grzechem by nie było spróbować przy tak doborowych obiektywach, tzw. potocznie szklarni.

Gdy była już wyłącznie moja, musiałem sprawdzić jaka jest w swoim naturalnym środowisku, co potrafi przy tak jasnych obiektywach Sigmach i Nikonach ;). Zastanawiałem się czy pasujemy do siebie? Czy umiemy wspólnie pracować? Czy będziemy tańczyć w tym samym rytmie? Jakie mamy perspektywy? Co nas łączy a co dzieli?

Zawsze mogłem polegać na Magdzie, szefowej RED POP Dance Creator, nie ma co ukrywać – już dosyć dobrze się znamy, trochę sesji zdjęciowych za nami. W sumie i nie tylko sesji ;) … Chwila ciszy, biere oddech… Bo i przy fotoreportażach było nam dane  współpracować, jak i przy sesji biznesowej ;) Więc, śmiało przedstawiłem jej sytuacje: „ – Wiesz Magda, są nowe możliwości. Możemy dojść do czegoś naprawdę wielkiego ale to będzie wymagało kilku prób i pewnie nie wszystko osiągniemy od razu (w sumie niezły bajer poszedł nie :D )– My tu z koleżanką Lustrzanką w video pierwsze kroki stawiamy.  – Próbujemy się dotrzeć, jeszcze nie do końca wszystko wiemy – Trochę się poznajemy, trochę oswajamy – Ale liczymy na wspólna przyszłość, może będą z tego mniejsze lub większe klipy video.  -Jednakże, jeszcze musimy się ułożyć, trochę poznać i sprawdzić, czy oby na pewno obydwoje lubimy te same zabawki.”

Magda na to  „- Jasne, nie ma sprawy. RED POP Dance Creator porusza się, zatańczy, da Wam tyle czasu ile potrzebujecie. – Ale wiesz co Michał… Moja kobieca intuicja podpowiada mi, że będzie z Was dobrana para. – Obydwoje macie ten sam błysk w oku, tą samą nutkę szaleństwa.” To oczywista luźny cytat :D

Na początku trochę dumałem, że skoro to nasz pierwszy raz to darujmy sobie tą wybujałą ambicję, która siedzi mi na ramieniu od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny każdego dnia, nie wyłączając świąt. I jakoś ta mała Cholera nie męczy się a wręcz z kolejnymi latami jest coraz większa i na tym ramieniu coraz bardziej się panoszy. Bierze jak własne! To może tym razem wrzućmy bardziej na luz i poziom Ochów i Achów pozwólmy sobie osiągnąć przy kolejnych podejściach, gdy już się z Lustrzanką wzajemnie dotrzemy. Oczywiście doszły do tego rozkminki o gadżetach do kręcenia filmów :) Statywy, steadicamy, mikrofony, ekrany, follow focusy i ect … Także doszedł mi statyw monopod manfrotto, steadicam – glide gear i mikrofon rode … i tu zagwozdka …  Po co mi mikrofon … to pojęcia nie mam :D Ale mam :D Na pewno coś wymyślę :)

Dla przypomnienia tak wyglądała początkowa wersja —>>> LINK

Niestety … Plan z luźnym podejściem szlak trafił… Dziewczyny z RED POP Dance Creator mi na to nie pozwoliły. One same się ruszają, wiedzą co mają robić, są sexy, czyli połowa mojej roboty została wykonana zanim jeszcze w ogóle na dobre zaczęliśmy (nieskromnie przyznam, że na to liczyłem ;) ) Do tego pojawił się w naszym związku Johnny… Tak sam Johnny Bravo (ale nie ten z animowany z zajebistym fryzem i mega szkatułą, co wyrywa laski), który wraz z Mieczykiem specjalnie pod ten klip zmiksował nam kawałek „LOVERGIRL”.   Zgrzeszyłbym gdybym nie wspomniał, iż Johnny podpowiedział mi co i jak z gradacją kolorystyczną i dodał kilka istotnych wskazówek związanych z efektami ;)

johnny bravo, red pop style, street, Klip, klip promocyjny, klipy, klipy dla gwiazd, klipy dla tancerzy, klipy Gdańsk, klipy Gdynia, klipy video, promo, red pop, red pop dance creator, redpopstule, teledyski, teledyski dla zespołów, Video, video dla tancerzy, video dla zespołów, videoklipy

Także załatwili mnie na cacy… Moja ambicja jeszcze bardziej rozbujała się na tym prawym ramieniu. Szepnęła do ucha, że ona sobie wyprasza jakieś próby i niedociągnięcia. Także już po pierwszym spotkaniu, na którym nakręciliśmy pierwsze ujęcia, plan zmienił się diametralnie. Pojawiły się różne koncepcje, powstały zawirowania w scenariuszu. RED POP Dance Creator zaczął błyszczeć, moja przyjaciółka Lustrzanka odkryła swoją drugą drapieżną twarz, a mi na czole prawie pękła żyłka z emocji….

I chociaż kręciliśmy w największe mrozy tej zimy, ponieważ był to okres wrzesień-październik-listopad, to dziewczynom ciekł pot po tyłkach a mi kropelki tworzyły strumienie biegnąć po „łysych włosach”.

Całość akcji rozegraliśmy w Gdyni. Na ostatnie szlify trafiliśmy do Harem Clubu, który pomimo tego, że wyszedł nam dość spontanicznie to chociaż posiadał dość dwuznaczną nazwą Harem, był świetnym pomysłem. W środku nocy w klubie sześć skąpo ubranych dziewczyn, wywijających nogami i nie tylko, przyciągało mniej niepożądanych spojrzeć niż na mroźnych i prawie pustych ulicach dużego miasta.

harem club gdynia, red pop style, johnny bravo, red pop style, street, Klip, klip promocyjny, klipy, klipy dla gwiazd, klipy dla tancerzy, klipy Gdańsk, klipy Gdynia, klipy video, promo, red pop, red pop dance creator, redpopstule, teledyski, teledyski dla zespołów, Video, video dla tancerzy, video dla zespołów, teledysk, videoklipy

A co widzicie na samym klipie?

Ja widzę: przyjaźń, dobrą zabawę, Gdynię, Trójmiasto, Sea Towers, Skwer Kościuszki,  clubbing, taniec, spontaniczne spotkania, wspólne spędzanie czasu, mnóstwo emocji, morze, plażę, kobiety, szminkę, rudy, miłość, muzykę, pasję, nocny wieczór w mieście, wieczór nad morzem, gofry, park nocą, statki na morzu, młodość, piękno, szczęście, radość, dużo, dużo radości.

A Wy? ;)

Suma summarum gotowego materiału wyszło nam na z trzy teledyski… mistrzynią w sztuce wyboru i ostrych cięć została Magda, która może lekko bardziej obiektywnie niż ja spojrzała na całość i  postawiła w paru miejscach kropkę nad i.

Na sam koniec, przyznam mało skromnie… że jak na pierwszy teledysk, klip video to wyszło naprawdę przyzwoicie. W dużej mierze dzięki samej Magdzie i dziewczynom z zespołu … z którymi naprawdę współpracuje się fantastycznie. No trzeba oczywiście przyjąć za regułę, że jak mają być na 17tą to na pewno o 17tej zadzwonią że zaraz będą :D Ale do tego to przywykłem …

teledysk, klip video, red pop, johnny bravo, red pop style, street, Klip, klip promocyjny, klipy, klipy dla gwiazd, klipy dla tancerzy, klipy Gdańsk, klipy Gdynia, klipy video, promo, red pop, red pop dance creator, redpopstule, teledyski, teledyski dla zespołów, Video, video dla tancerzy, video dla zespołów, videoklipy

A co do samej Lustrzanki z funkcją nagrywania video. Moja decyzja nie ulegała wątpliwościom. Tak ślubuję jej, że jej nie opuszczę aż do śmierci. Chyba że … będzie D 850 :D aczkolwiek, nie wiem co by miała mieć, by mnie skusiło …

Z małych mankamentów … Po pół roku używania tudzież współżycia, moja Lustrzanka… rozkleja mi się … a dokładniej, idą jej gumy… które w Nikonach zawsze były tą słabszą stroną … choć w D700 i w D3 i w D3s wytrzymywały po 2 lata naprawdę intensywnego używania … a tu…  bam … dobra koniec rozklejania się :) .

… A teraz z całą radością zapraszam do oglądania naszego promo-teledysku ;) …

oficjalna wersja – VEVO -teledysk – LOVERGIRL 

RED POP Dance Creator – strona www – zobacz! 

Dj Johnny Bravo – strona www – zobacz! 

Zobacz także