Fotografia reklamowa – we współczesnym świecie fotografia towarzyszy nam na co dzień. Dzięki niej poznajemy świat, ludzi, wydarzenia i nasze otoczenie. Zdjęcia reklamowe to specyficzny rodzaj zdjęć – obraz powinien przekonywać, zachęcać, odwoływać się do wyobraźni i emocji. Jednocześnie powinien dokumentować i wiernie oddawać rzeczywistość, przy jednoczesnym kreowaniu nowej rzeczywistości. Nasze zdjęcia takie są. Oferujemy Państwu pełen zakres fotografii reklamowej w najwyższej jakości.​​​​​​​
– fotografia produktowa – jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie, od drobnych przedmiotów (np. wyroby jubilerskie), po rozbudowane i wielkogabarytowe obiekty (linie technologiczne, maszyny, instalacje)
– zdjęcia wnętrz – hotele, mieszkania, obiekty użyteczności publicznej, itp.
– obiekty architektoniczne, obiekty przemysłowe, architektura miejska, krajobrazu
– zdjęcia na potrzeby stron internetowych, wizytówek (w tym zdjęcia osób)​​​​​​​
fotografia produktowa, zdjęcia kawy, ziarno kawy, marketing, fotografia produktowa
Każda sesja reklamowa jest dokładnie zaplanowana i zaaranżowana. Przedstawiamy produkty w najkorzystniejszy sposób, z zachowaniem ich charakterystycznych cech.
Zdjęcia poddajemy profesjonalnej obróbce graficznej, a na życzenie klienta wykonujemy fotomontaże. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, posiadamy oświetlenie studyjne oraz cały potrzebny w fotografii reklamowej sprzęt. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu zdjęcia w najwyższej jakości.
Back to Top