Fotografia rodzinna ...
Fotografia rodzinna jest wyjątkowym rodzajem fotografii – wspólnie spędzone chwile, ulotne emocje jakie nam towarzyszą, z pewnością warto zamknąć w pięknych kadrach i zatrzymać na zawsze. Zdjęcia dokumentują historię rodziny, sprawiają, że po latach są niezastąpioną pamiątką, którą będą Państwo pokazywać swoim dzieciom, wnukom, prawnukom… Dobrze wykonany portret rodzinny to zdecydowanie ważny element w każdym domu.
​​​​​​​
fotografia rodzinna, rodzinka, zdjęcia rodzinne, rodzina na zdjęciu, rodzice z dzieckiem na łące, pamiątkowe zdjęcia, rodzice, dziecko, zdjęcia dzieci, fotograf gdynia
Oferujemy Państwu kompleksową, chwytającą za serce, a jednocześnie wykonaną w pełni profesjonalnie rodzinną sesję zdjęciową. Naszym celem jest wykonanie dla Państwa takich zdjęć, które Was zachwycą i sprawią, że wrócicie do nas za jakiś czas…przecież dzieciaki tak szybko rosną, a warto uwieczniać ich dorastanie.

W ramach fotografii rodzinnej wykonujemy:
– sesje ciążowe i noworodkowe – zdjęcia mają na celu uchwycenie najważniejszych chwil w życiu przyszłych rodziców, a także najcenniejszych momentów pierwszych dni życia niemowlęcia.
– sesje dziecięce – z przyjemnością będziemy towarzyszyć Państwu w ważnych dla malucha i rodziców momentach. Warto uwiecznić na zdjęciach chrzciny, pierwsze urodzinki, komunię świętą, przeróżne imprezy okolicznościowe i rodzinne.
​​​​​​​
Dzięki fotografiom Państwo i Państwa dzieci będą mieli doskonałą pamiątkę, która przywoła piękne wspomnienia za każdym razem, kiedy sięgniecie do albumów ze zdjęciami.
Z naszej strony oferujemy profesjonalizm, wiedzę oraz niezbędny sprzęt, a także pełną elastyczność jeśli chodzi o charakter sesji zdjęciowej. Istnieje możliwość wyboru sesji studyjnej jak i plenerowej. Sesję możemy również wykonać w zaciszu domowego ogniska, w środowisku w którym czują się Państwo najlepiej. Jeśli macie swoje indywidualne pomysły – jesteśmy otwarci na sugestie, na pewno je zrealizujemy.
powrót na górę